Klub Przedsiębiorców

Networking Inspiracje Współpraca

Aktualności

Spotkanie otwarte Klubu Przedsiębiorców SGH 20.11

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. To świetna okazja na rozszerzenie swojej sieci kontaktów i poznanie tajników sukcesu firm prowadzonych przez absolwentów SGH. więcej »

Specjalne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH - nagroda Żagle Biznesu SGH

Zapraszamy serdecznie na specjalne spotkanie Klubu Przedsiębiorców, poświęcone konkursowi Żagle Biznesu SGH. Odbędzie się 23 października o godzinie 17.00 w sali Senatu (Budynek Główny SGH - Al. Niepodległości 162). Podczas spotkania wręczone zostaną wyróżnienia oraz omówione zostaną najlepsze praktyki firm startujących w konkursie. Serdecznie zapraszamy. więcej »

DRUGA EDYCJA KONKURSU ŻAGLE BIZNESU SGH

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu „Żagle Biznesu SGH”, poświęconej inteligentnym organizacjom. Celem konkursu jest wyróżnienie dynamicznie rozwijających się i osiągających sukcesy gospodarcze przedsiębiorstw, założonych i prowadzonych przez studentów, doktorantów lub absolwentów SGH. W szczególności zależy nam na upowszechnianiu i promowaniu najlepszych praktyk biznesowych, które będą reprezentowały nagrodzone organizacje. więcej »

SPOTKANIE KLUBU PRZEDSIĘBIORCÓW SGH 24.04

Zapraszamy wszystkich studentów, przedsiębiorców i zainteresowanych tematyką rozwijania działalności gospodarczej na kolejne otwarte spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. więcej »

SPOTKANIE KLUBU PRZEDSIĘBIORCÓW SGH 27.03

Zapraszamy wszystkich studentów, przedsiębiorców i zainteresowanych tematyką rozwijania działalności gospodarczej na kolejne otwarte spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. więcej »

CANVAS CHALLENGE IM. JANA DMOCHOWSKIEGO

Przedmiotem konkursu jest opracowanie modeli biznesowych zgodnie z metodyką Canvas. Kapituła konkursu wybierze najbardziej merytoryczny oraz realistyczny model biznesowy, którego autor otrzymuje nagrodę. więcej »

SPOTKANIE KLUBU PRZEDSIĘBIORCÓW SGH 27.02

Zapraszamy wszystkich studentów, przedsiębiorców i zainteresowanych tematyką rozwijania działalności gospodarczej na kolejne otwarte spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH połączone z drugimi urodzinami Klubu Przedsiębiorców. więcej »

Spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH 16.01

Zapraszamy wszystkich studentów, przedsiębiorców i zainteresowanych tematyką rozwijania działalności gospodarczej na pierwsze w nowym roku otwarte spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. Spotkanie odbędzie się 16 stycznia (środa), o godzinie 17:15 w sali 151 w budynku Głównym SGH (al. Niepodległości 162, I piętro). więcej »

Spotkanie Klubu Przedsiębiorców 14.11.18

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. W ramach części merytorycznej porozmawiamy o umiędzynarodowieniu przedsiębiorstw, a w części przybliżającej działalność członków Klubu Przedsiębiorców SGH oprócz Klubowiczów zaprezentuje się kolejny finalista konkursu "Żagle Biznesu". więcej »

Spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH 10.10.18

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. W ramach części merytorycznej porozmawiamy o ochronie własności intelektualnej i nowych technologiach, a w części przybliżającej działalność członków Klubu Przedsiębiorców SGH oprócz Klubowiczów zaprezentuje się pierwszy finalista konkursu "Żagle Biznesu". więcej »

GALA PIERWSZEJ EDYCJI KONKURSU "ŻAGLE BIZNESU"

3 października 2018 r. odbyło się specjalne spotkanie Klubu Przedsiębiorców, związane z finałem pierwszej edycji konkursu Żagle Biznesu. Głównym tematem tegorocznych Żagli Biznesu były inteligentne organizacje. Wśród firm zgłoszonych do konkursu znalazły się zarówno małe, jak i znaczących rozmiarów przedsiębiorstwa więcej »

Specjalne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH

Trzeciego października odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorców. Będzie to szansa na spotkanie się z laureatami pierwszej edycji konkursu Żagle Biznesu. Konkurs promuje przedsiębiorców związanych z SGH, którzy realizują dobre praktyki w biznesie. więcej »

Relacje ze spotkanie Klubu Przedsiębiorców 2.0.

13.06 odbyło się spotkanie Klubu przedsiębiorców 2.0. Wydarzenie zostało otworzone przez Panią Prorektor ds. współpracy z otoczeniem prof. dr hab. Hannę Godlewską-Majkowską. Podczas spotkania przedstawiona została nową strategię rozwoju społeczności przedsiębiorczej w SGH. więcej »

Spotkanie Klubu Przedsiębiorców 2.0

Szanowni Klubowicze, Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na uroczyste spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH 2.0 z udziałem Pani Prorektor ds. współpracy z otoczeniem prof. dr hab. Hanny Godlewskiej-Majkowskiej.Spotkanie będzie miało miejsce 13.06 o godzinie 17:00 w Sali 152G. Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa liczną obecność. więcej »

Start-up LOKOMOTIVE

We wtorek 16 stycznia odbyło się pierwsze z cyklu spotkań Startup LOKOmotive. Jest to inicjatywa naszego Klubowicza Krzysztofa Reka z Xperience Poland. Klub Przedsiębiorców SGH jest partnerem wydarzeń. więcej »

STARTUP MEETING W RAMACH BELGIAN DAYS 2017

​Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii zaprasza na spotkanie Startup Meeting w ramach Belgian Days 2017. Spotkanie odbędzie się 24.11 o 9.00 w the Heart Warsaw. więcej »

CROWDFUNDING UDZIAŁOWY W PRAKTYCE

Klub Przedsiębiorców SGH zaprasza na szkolenie poświęcone crowdfundingowi udziałowemu. Crowdfunding udziałowy to coraz bardziej popularna metoda finansowania startupów. Dzięki relatywnie niskiej minimalnej kwocie inwestycji nawet z niewielkim kapitałem każdy z nas może zostać udziałowcem innowacyjnego przedsięwzięcia. więcej »

Śniadanie Klubu Przedsiębiorców SGH

Zapraszamy członków Klubu Przedsiębiorców na spotkanie przy śniadaniu. więcej »

Odbyło się IV spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH.

Uczestnicy Klubu brali udział w praktycznym wykładzie dotyczącym właslności intelektualnej. Następnie Klubowicze dostali dawkę inspitacji od guru networkingu Grzegorza Turniaka. Pod koniec, tradycyjnie, sesja networkingowa. więcej »

IV spotkanie Klubu Przedsiębiorców

Zapraszamy na IV spotkanie Klubu Przedsiębiorców, które odbędzie się 7 czerwca 2017 r., o godz. 17.00 w sali 152 w budynku Głównym SGH. więcej »

Najlepsze polskie startupy medyczne według GdziePoLek

GdziePoLek.pl, członek naszego Klubu, przeprowadziło badanie dotyczące polskich startupów medycznych. Zapraszamy do zapoznania się z mapą najlepszych polskich startupów medycznych. więcej »

III spotkanie Klubu Przedsiębiorców

Zapraszamy na trzecie spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. Spotkanie odbędzie się w środę 10.05 o godz. 17.00 w sali 152 w Budynku Głównym SGH. więcej »

Relacja z II spotkania Klubu

II spotkanie Klubu Przedsiębiorców za nami. Prof. Marcin Wojtysiak-Kotlarski wygłosił inspirujący wykład nt. trendów w świecie startupów. Przedstawiciele Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii SGH przedstawili możliwości wypracowania korzyści dla członków Klubu w ramach współpracy z uczelnią. Grzegorz Turniak wprowadził w świat networkingu w praktyce i od strony teorii. więcej »

II spotkanie Klubu Przedsiębiorców

Zapraszamy na drugie spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. Spotkanie odbędzie się w środę 5.04 o godz. 17. w sali 152 w Budynku Głównym SGH. więcej »

Będziemy promować członków Klubu na Facebooku

Klub Przedsiębiorców SGH uruchomił stronę w serwisie Facebook. Poza informowaniem o działalności Klubu będziemy na nim publikować informacje o nowościach i ciekawych wydarzeniach dotyczących naszych Członków. więcej »

Spotkanie z Mortenem Lundem (Skype) na SGH

Jeden z najbardziej znanych aniołów biznesu na świecie (inwestował m.in. w Skype) Morten Lund spotka się ze społecznością SGH przy okazji swojego wykładu Startups of the Future. Spotkanie odbędzie się 16 marca 2017 r. w godz. 14.50-16.30 w Auli VII w budynku Głównym. więcej »

Podsumowanie spotkania inauguracyjnego Klubu Przedsiębiorców SGH

Pierwsze spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH za nami - mieliśmy okazję poznać się i porozmawiać o perspektywach współpracy. Dzięki wystąpieniu Prorektor Hanny Godlewskiej-Majkowskiej poznaliśmy plany działań integrujących środowisko przedsiębiorców wywodzących się z SGH. Dr Mikołaj Pindelski i Grzegorz Turniak zainspirowali nas do rozwoju biznesu dzięki budowie kontaktów zewnętrznych. więcej »

Zapraszamy na inaugurację Klubu Przedsiębiorców SGH - 1 marca (środa) godz. 16.45

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców studentów i absolwentów SGH na inaugurację Klubu Przedsiębiorców SGH. Czas i miejsce: 1 marca 2017 (środa), godz. 16.45, Budynek Główny SGH, sala 152 więcej »

Kontakt

Korespondencję prosimy kierować na adres:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii
Klub Przedsiębiorców
Al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa

   (22) 564 77 97

   przedsiebiorcy@sgh.waw.pl

   sgh.waw.pl/cpitt

Polityka prywatności