Klub Przedsiębiorców

Networking Inspiracje Współpraca

Aktualności

Relacje ze spotkanie Klubu Przedsiębiorców 2.0.

Data dodania: 20.06.2018

13.06 odbyło się spotkanie Klubu przedsiębiorców 2.0. Wydarzenie zostało otworzone przez Panią Prorektor ds. współpracy z otoczeniem prof. dr hab. Hannę Godlewską-Majkowską. Podczas spotkania przedstawiona została nową strategię rozwoju społeczności przedsiębiorczej na SGH. Wręczone zostały również nagrody dla zwycięzców Canvas Challenge im. Jana Dmochowskiego. Wydarzenie było okazją do networkingu oraz wysłuchania przedsiębiorców z klubu, którzy podzielili się tajnikami prowadzenia innowacyjnej działalności. Świetne prezentacje młodych przedsiębiorców z projektu MIONSZ oraz Jakuba Strojka z Rascal Industry z pewnością natchnęły uczestników do działania i rozwijania swoich projektów. Dowiedzieliśmy się również o inicjatywie Żagle Biznesu. Nagrodzie, która ma promować najlepsze praktyki w biznesie i innowacyjne firmy wywodzące się z SGH.

Dziękujemy za udział, w osobie Pani prezes Ewy Bałdygi, firmie Hefra, będącej fundatorem nagród dla wyróżnionych w Cavas challenge prac. Cieszy obecność na spotkaniu przedstawicieli czołowych SKN-ów zajmujących się tematyką przedsiębiorczą oraz ustępującego przewodniczącego Samorządu Studenckiego SGH Arkadiusza Kamińskiego, który dostarczył nam ciekawej wiedzy z zakresu ICO jako nowego sposobu finansowania przedsięwzięć. Dzięki Wam wszystkim za przybycie.

Dajcie znać jak było i jakie są Wasze propozycje na rozwój społeczności przedsiębiorczej SGH.

Zapraszamy na kolejne spotkania organizowane przez Klub Przedsiębiorców, mamy nadzieje równie owocne i pełne inspirujących pomysłów. Twórzmy razem społeczność przedsiębiorczą SGH!

 

Kontakt

Korespondencję prosimy kierować na adres:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii
Klub Przedsiębiorców
Al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa

   (22) 564 77 97

   przedsiebiorcy@sgh.waw.pl

   sgh.waw.pl/cpitt

Polityka prywatności