Klub Przedsiębiorców

Networking Inspiracje Współpraca

Aktualności

Spotkanie Klubu Przedsiębiorców 28.10

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. Rozpoczynamy cykl krótkich, merytorycznych spotkań, wypełnionych konkretną wiedzą dla działających i aspirujących przedsiębiorców. więcej »

Nagrody Żagle Biznesu SGH wręczone

Podczas specjalnego spotkania Klubu Przedsiębiorców SGH wręczone zostały nagrody Żagle Biznesu. Uroczystość transmitowana była na żywo za pośrednictwem platformy MS Teams. ​ więcej »

Specjalne Spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH - Nagroda Żagle Biznesu

Zapraszam serdecznie na specjalne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH, na którym wręczone zostaną nagrody w konkursie Żagle Biznesu. To pierwsze spotkanie w nowym roku akademickim, inaugurujące równocześnie nowy rok funkcjonowania Klubu Przedsiębiorców SGH. więcej »

Przedłużony termin zgłoszeń do konkursu Żagle Biznesu SGH

Przedłużamy zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu Żagle Biznesu. To już trzecia edycja konkursu poświęconego inteligentnym organizacjom. Na zgłoszenia czekamy do 07.06.2020 r. więcej »

Spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH online

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. Tym razem spotkamy się w przestrzeni wirtualnej, korzystając z MS TEAMS. Spotkanie odbędzie się w czwartek 23.04 o godzinie 17.00. Link do wydarzenia pojawi się na Facebooku Centrum Przedsiębiorczości SGH oraz zostanie dostarczony do Państwa mailowo. więcej »

Klub Przedsiębiorców SGH online

Zapraszamy do zadawania pytań poświęconych obecnej sytuacji przedsiębiorców. więcej »

Specjalne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH - nagroda Żagle Biznesu SGH

Zapraszamy serdecznie na specjalne spotkanie Klubu Przedsiębiorców, poświęcone konkursowi Żagle Biznesu SGH. Odbędzie się 23 października o godzinie 17.00 w sali Senatu (Budynek Główny SGH - Al. Niepodległości 162). Podczas spotkania wręczone zostaną wyróżnienia oraz omówione zostaną najlepsze praktyki firm startujących w konkursie. Serdecznie zapraszamy. więcej »

Spotkanie otwarte Klubu Przedsiębiorców SGH 20.11

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. To świetna okazja na rozszerzenie swojej sieci kontaktów i poznanie tajników sukcesu firm prowadzonych przez absolwentów SGH. więcej »

DRUGA EDYCJA KONKURSU ŻAGLE BIZNESU SGH

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu „Żagle Biznesu SGH”, poświęconej inteligentnym organizacjom. Celem konkursu jest wyróżnienie dynamicznie rozwijających się i osiągających sukcesy gospodarcze przedsiębiorstw, założonych i prowadzonych przez studentów, doktorantów lub absolwentów SGH. W szczególności zależy nam na upowszechnianiu i promowaniu najlepszych praktyk biznesowych, które będą reprezentowały nagrodzone organizacje. więcej »

SPOTKANIE KLUBU PRZEDSIĘBIORCÓW SGH 24.04

Zapraszamy wszystkich studentów, przedsiębiorców i zainteresowanych tematyką rozwijania działalności gospodarczej na kolejne otwarte spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. więcej »

SPOTKANIE KLUBU PRZEDSIĘBIORCÓW SGH 27.03

Zapraszamy wszystkich studentów, przedsiębiorców i zainteresowanych tematyką rozwijania działalności gospodarczej na kolejne otwarte spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. więcej »

CANVAS CHALLENGE IM. JANA DMOCHOWSKIEGO

Przedmiotem konkursu jest opracowanie modeli biznesowych zgodnie z metodyką Canvas. Kapituła konkursu wybierze najbardziej merytoryczny oraz realistyczny model biznesowy, którego autor otrzymuje nagrodę. więcej »

SPOTKANIE KLUBU PRZEDSIĘBIORCÓW SGH 27.02

Zapraszamy wszystkich studentów, przedsiębiorców i zainteresowanych tematyką rozwijania działalności gospodarczej na kolejne otwarte spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH połączone z drugimi urodzinami Klubu Przedsiębiorców. więcej »

Spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH 16.01

Zapraszamy wszystkich studentów, przedsiębiorców i zainteresowanych tematyką rozwijania działalności gospodarczej na pierwsze w nowym roku otwarte spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. Spotkanie odbędzie się 16 stycznia (środa), o godzinie 17:15 w sali 151 w budynku Głównym SGH (al. Niepodległości 162, I piętro). więcej »

Spotkanie Klubu Przedsiębiorców 14.11.18

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. W ramach części merytorycznej porozmawiamy o umiędzynarodowieniu przedsiębiorstw, a w części przybliżającej działalność członków Klubu Przedsiębiorców SGH oprócz Klubowiczów zaprezentuje się kolejny finalista konkursu "Żagle Biznesu". więcej »

Spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH 10.10.18

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. W ramach części merytorycznej porozmawiamy o ochronie własności intelektualnej i nowych technologiach, a w części przybliżającej działalność członków Klubu Przedsiębiorców SGH oprócz Klubowiczów zaprezentuje się pierwszy finalista konkursu "Żagle Biznesu". więcej »

GALA PIERWSZEJ EDYCJI KONKURSU "ŻAGLE BIZNESU"

3 października 2018 r. odbyło się specjalne spotkanie Klubu Przedsiębiorców, związane z finałem pierwszej edycji konkursu Żagle Biznesu. Głównym tematem tegorocznych Żagli Biznesu były inteligentne organizacje. Wśród firm zgłoszonych do konkursu znalazły się zarówno małe, jak i znaczących rozmiarów przedsiębiorstwa więcej »

Specjalne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH

Trzeciego października odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorców. Będzie to szansa na spotkanie się z laureatami pierwszej edycji konkursu Żagle Biznesu. Konkurs promuje przedsiębiorców związanych z SGH, którzy realizują dobre praktyki w biznesie. więcej »

Relacje ze spotkanie Klubu Przedsiębiorców 2.0.

13.06 odbyło się spotkanie Klubu przedsiębiorców 2.0. Wydarzenie zostało otworzone przez Panią Prorektor ds. współpracy z otoczeniem prof. dr hab. Hannę Godlewską-Majkowską. Podczas spotkania przedstawiona została nową strategię rozwoju społeczności przedsiębiorczej w SGH. więcej »

Spotkanie Klubu Przedsiębiorców 2.0

Szanowni Klubowicze, Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na uroczyste spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH 2.0 z udziałem Pani Prorektor ds. współpracy z otoczeniem prof. dr hab. Hanny Godlewskiej-Majkowskiej.Spotkanie będzie miało miejsce 13.06 o godzinie 17:00 w Sali 152G. Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa liczną obecność. więcej »

Start-up LOKOMOTIVE

We wtorek 16 stycznia odbyło się pierwsze z cyklu spotkań Startup LOKOmotive. Jest to inicjatywa naszego Klubowicza Krzysztofa Reka z Xperience Poland. Klub Przedsiębiorców SGH jest partnerem wydarzeń. więcej »

STARTUP MEETING W RAMACH BELGIAN DAYS 2017

​Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii zaprasza na spotkanie Startup Meeting w ramach Belgian Days 2017. Spotkanie odbędzie się 24.11 o 9.00 w the Heart Warsaw. więcej »

CROWDFUNDING UDZIAŁOWY W PRAKTYCE

Klub Przedsiębiorców SGH zaprasza na szkolenie poświęcone crowdfundingowi udziałowemu. Crowdfunding udziałowy to coraz bardziej popularna metoda finansowania startupów. Dzięki relatywnie niskiej minimalnej kwocie inwestycji nawet z niewielkim kapitałem każdy z nas może zostać udziałowcem innowacyjnego przedsięwzięcia. więcej »

Śniadanie Klubu Przedsiębiorców SGH

Zapraszamy członków Klubu Przedsiębiorców na spotkanie przy śniadaniu. więcej »

Odbyło się IV spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH.

Uczestnicy Klubu brali udział w praktycznym wykładzie dotyczącym właslności intelektualnej. Następnie Klubowicze dostali dawkę inspitacji od guru networkingu Grzegorza Turniaka. Pod koniec, tradycyjnie, sesja networkingowa. więcej »

IV spotkanie Klubu Przedsiębiorców

Zapraszamy na IV spotkanie Klubu Przedsiębiorców, które odbędzie się 7 czerwca 2017 r., o godz. 17.00 w sali 152 w budynku Głównym SGH. więcej »

Najlepsze polskie startupy medyczne według GdziePoLek

GdziePoLek.pl, członek naszego Klubu, przeprowadziło badanie dotyczące polskich startupów medycznych. Zapraszamy do zapoznania się z mapą najlepszych polskich startupów medycznych. więcej »

III spotkanie Klubu Przedsiębiorców

Zapraszamy na trzecie spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. Spotkanie odbędzie się w środę 10.05 o godz. 17.00 w sali 152 w Budynku Głównym SGH. więcej »

Relacja z II spotkania Klubu

II spotkanie Klubu Przedsiębiorców za nami. Prof. Marcin Wojtysiak-Kotlarski wygłosił inspirujący wykład nt. trendów w świecie startupów. Przedstawiciele Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii SGH przedstawili możliwości wypracowania korzyści dla członków Klubu w ramach współpracy z uczelnią. Grzegorz Turniak wprowadził w świat networkingu w praktyce i od strony teorii. więcej »

II spotkanie Klubu Przedsiębiorców

Zapraszamy na drugie spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. Spotkanie odbędzie się w środę 5.04 o godz. 17. w sali 152 w Budynku Głównym SGH. więcej »

Będziemy promować członków Klubu na Facebooku

Klub Przedsiębiorców SGH uruchomił stronę w serwisie Facebook. Poza informowaniem o działalności Klubu będziemy na nim publikować informacje o nowościach i ciekawych wydarzeniach dotyczących naszych Członków. więcej »

Spotkanie z Mortenem Lundem (Skype) na SGH

Jeden z najbardziej znanych aniołów biznesu na świecie (inwestował m.in. w Skype) Morten Lund spotka się ze społecznością SGH przy okazji swojego wykładu Startups of the Future. Spotkanie odbędzie się 16 marca 2017 r. w godz. 14.50-16.30 w Auli VII w budynku Głównym. więcej »

Podsumowanie spotkania inauguracyjnego Klubu Przedsiębiorców SGH

Pierwsze spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH za nami - mieliśmy okazję poznać się i porozmawiać o perspektywach współpracy. Dzięki wystąpieniu Prorektor Hanny Godlewskiej-Majkowskiej poznaliśmy plany działań integrujących środowisko przedsiębiorców wywodzących się z SGH. Dr Mikołaj Pindelski i Grzegorz Turniak zainspirowali nas do rozwoju biznesu dzięki budowie kontaktów zewnętrznych. więcej »

Zapraszamy na inaugurację Klubu Przedsiębiorców SGH - 1 marca (środa) godz. 16.45

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców studentów i absolwentów SGH na inaugurację Klubu Przedsiębiorców SGH. Czas i miejsce: 1 marca 2017 (środa), godz. 16.45, Budynek Główny SGH, sala 152 więcej »

Kontakt

Korespondencję prosimy kierować na adres:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii
Klub Przedsiębiorców
Al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa

   (22) 564 77 97

   przedsiebiorcy@sgh.waw.pl

   sgh.waw.pl/cpitt

Polityka prywatności