Klub Przedsiębiorców

Networking Inspiracje Współpraca

Aktualności

Start-up LOKOMOTIVE

We wtorek 16 stycznia odbyło się pierwsze z cyklu spotkań Startup LOKOmotive. Jest to inicjatywa naszego Klubowicza Krzysztofa Reka z Xperience Poland. Klub Przedsiębiorców SGH jest partnerem wydarzeń. więcej »

STARTUP MEETING W RAMACH BELGIAN DAYS 2017

​Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii zaprasza na spotkanie Startup Meeting w ramach Belgian Days 2017. Spotkanie odbędzie się 24.11 o 9.00 w the Heart Warsaw. więcej »

CROWDFUNDING UDZIAŁOWY W PRAKTYCE

Klub Przedsiębiorców SGH zaprasza na szkolenie poświęcone crowdfundingowi udziałowemu. Crowdfunding udziałowy to coraz bardziej popularna metoda finansowania startupów. Dzięki relatywnie niskiej minimalnej kwocie inwestycji nawet z niewielkim kapitałem każdy z nas może zostać udziałowcem innowacyjnego przedsięwzięcia. więcej »

Śniadanie Klubu Przedsiębiorców SGH

Zapraszamy członków Klubu Przedsiębiorców na spotkanie przy śniadaniu. więcej »

Odbyło się IV spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH.

Uczestnicy Klubu brali udział w praktycznym wykładzie dotyczącym właslności intelektualnej. Następnie Klubowicze dostali dawkę inspitacji od guru networkingu Grzegorza Turniaka. Pod koniec, tradycyjnie, sesja networkingowa. więcej »

IV spotkanie Klubu Przedsiębiorców

Zapraszamy na IV spotkanie Klubu Przedsiębiorców, które odbędzie się 7 czerwca 2017 r., o godz. 17.00 w sali 152 w budynku Głównym SGH. więcej »

Najlepsze polskie startupy medyczne według GdziePoLek

GdziePoLek.pl, członek naszego Klubu, przeprowadziło badanie dotyczące polskich startupów medycznych. Zapraszamy do zapoznania się z mapą najlepszych polskich startupów medycznych. więcej »

III spotkanie Klubu Przedsiębiorców

Zapraszamy na trzecie spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. Spotkanie odbędzie się w środę 10.05 o godz. 17.00 w sali 152 w Budynku Głównym SGH. więcej »

Relacja z II spotkania Klubu

II spotkanie Klubu Przedsiębiorców za nami. Prof. Marcin Wojtysiak-Kotlarski wygłosił inspirujący wykład nt. trendów w świecie startupów. Przedstawiciele Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii SGH przedstawili możliwości wypracowania korzyści dla członków Klubu w ramach współpracy z uczelnią. Grzegorz Turniak wprowadził w świat networkingu w praktyce i od strony teorii. więcej »

II spotkanie Klubu Przedsiębiorców

Zapraszamy na drugie spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. Spotkanie odbędzie się w środę 5.04 o godz. 17. w sali 152 w Budynku Głównym SGH. więcej »

Będziemy promować członków Klubu na Facebooku

Klub Przedsiębiorców SGH uruchomił stronę w serwisie Facebook. Poza informowaniem o działalności Klubu będziemy na nim publikować informacje o nowościach i ciekawych wydarzeniach dotyczących naszych Członków. więcej »

Spotkanie z Mortenem Lundem (Skype) na SGH

Jeden z najbardziej znanych aniołów biznesu na świecie (inwestował m.in. w Skype) Morten Lund spotka się ze społecznością SGH przy okazji swojego wykładu Startups of the Future. Spotkanie odbędzie się 16 marca 2017 r. w godz. 14.50-16.30 w Auli VII w budynku Głównym. więcej »

Podsumowanie spotkania inauguracyjnego Klubu Przedsiębiorców SGH

Pierwsze spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH za nami - mieliśmy okazję poznać się i porozmawiać o perspektywach współpracy. Dzięki wystąpieniu Prorektor Hanny Godlewskiej-Majkowskiej poznaliśmy plany działań integrujących środowisko przedsiębiorców wywodzących się z SGH. Dr Mikołaj Pindelski i Grzegorz Turniak zainspirowali nas do rozwoju biznesu dzięki budowie kontaktów zewnętrznych. więcej »

Zapraszamy na inaugurację Klubu Przedsiębiorców SGH - 1 marca (środa) godz. 16.45

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców studentów i absolwentów SGH na inaugurację Klubu Przedsiębiorców SGH. Czas i miejsce: 1 marca 2017 (środa), godz. 16.45, Budynek Główny SGH, sala 152 więcej »

Kontakt

Korespondencję prosimy kierować na adres:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii
Klub Przedsiębiorców
Al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa

   (22) 564 77 97

   przedsiebiorcy@sgh.waw.pl

   sgh.waw.pl/cpitt