Aktualności

Już po raz czwarty podczas inauguracji roku akademickiego wręczone zostały nagrody Żagle Biznesu SGH. Zapraszamy na specjalne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH, poświęcone laureatom Żagli Biznesu.
Budynek SGH
Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. Rozpoczynamy cykl krótkich, merytorycznych spotkań, wypełnionych konkretną wiedzą dla działających i aspirujących przedsiębiorców.
Spotkanie Klubu Przedsiębiorców 28.10
Podczas specjalnego spotkania Klubu Przedsiębiorców SGH wręczone zostały nagrody Żagle Biznesu. Uroczystość transmitowana była na żywo za pośrednictwem platformy MS Teams. ​
Nagrody Żagle Biznesu SGH wręczone
Zapraszam serdecznie na specjalne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH, na którym wręczone zostaną nagrody w konkursie Żagle Biznesu. To pierwsze spotkanie w nowym roku akademickim, inaugurujące równocześnie nowy rok funkcjonowania Klubu Przedsiębiorców SGH.
Nagroda Żagle Biznesu
Przedłużamy zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu Żagle Biznesu. To już trzecia edycja konkursu poświęconego inteligentnym organizacjom. Na zgłoszenia czekamy do 07.06.2020 r.
Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. Tym razem spotkamy się w przestrzeni wirtualnej, korzystając z MS TEAMS. Spotkanie odbędzie się w czwartek 23.04 o godzinie 17.00. Link do wydarzenia pojawi się na Facebooku Centrum Przedsiębiorczości SGH oraz zostanie dostarczony do Państwa mailowo.
Zapraszamy do zadawania pytań poświęconych obecnej sytuacji przedsiębiorców.
Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH. To świetna okazja na rozszerzenie swojej sieci kontaktów i poznanie tajników sukcesu firm prowadzonych przez absolwentów SGH.
Zapraszamy serdecznie na specjalne spotkanie Klubu Przedsiębiorców, poświęcone konkursowi Żagle Biznesu SGH. Odbędzie się 23 października o godzinie 17.00 w sali Senatu (Budynek Główny SGH - Al. Niepodległości 162). Podczas spotkania wręczone zostaną wyróżnienia oraz omówione zostaną najlepsze praktyki firm startujących w konkursie. Serdecznie zapraszamy.
Przedmiotem konkursu jest opracowanie modeli biznesowych zgodnie z metodyką Canvas. Kapituła konkursu wybierze najbardziej merytoryczny oraz realistyczny model biznesowy, którego autor otrzymuje nagrodę.